Luxusní boty šité na míru

Chtěli byste si pořídit kvalitní, ručně šitou luxusní obuv, ale nevíte na koho se obrátit? Radek Zachariáš patří u nás v ČR k mistrům svého oboru, pokud se jedná o tradiční, ruční výrobu bot. Značka Zacharias si zakládá na výrobě luxusní, převážně pánské obuvi šité na míru, kde se pracuje s prvotřídními materiály.

Můžete se nechat inspirovat a zvolit jedno z nejstarších a nejnáročnějších řemesel – nechat si zhotovit luxusní boty přímo na zakázku. Dobrý švec musí zvládnout, aby boty nejen dobře vypadaly a dlouho vydržely, ale také nesmí moc tlačit. Šití bot na zakázku, je naprosto samozřejmé pro člověka, pro kterého nejsou peníze tak důležité jako kvalita. Každý z nás si uvědomuje, že nohy jsou během života vystaveny obrovské zátěži, a proto jim musíme věnovat dostatečnou péči, i přesto bychom si měli uvědomit, že se noha nemění jen lety, ale výraznou změnu můžete pocítit i během dne, že se nevejde ani do perfektně vytvarované boty.

A jak probíhá celý proces výroby ručně šitých bot na zakázku? Vše začíná už na první schůzce, kde se zákazník postaví na tzv. pantograf, pro získání otisků chodidel, na tyto otisky se vyznačí obvod chodidla a umístění prstních kloubů, nártu a obvod paty, schůzka pokračuje vzájemným upřesňováním požadavků, které se odrážejí na budoucí obuvi. Tím je myšlen například materiál, střih a nebo tvar špičky, poté už zákazník zaplatí zálohu. Na druhé schůzce si zákazník vyzkouší zkušební model budoucích bot, kde získá dobrou představu jak budou boty na noze vypadat. Pokud zákazník nalezne nějaký nedostatek, celý proces zkušebních bot se opakuje až do naprosté dokonalosti.

Na své nové boty však budete čekat dva a více měsíců a cena jednoho páru ručně šité obuvi začíná na 20 000 Kč. Mezi kompletní služby patří i opravy obuvi.

Army shop je super shop. Dámská móda pro každou pěknou ženu. Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny mladé lidi.


Doporučujeme:


Holku na erotické chvíle najděš na ověřené online erotické seznamce flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Pro ženy vibrátor. Levně, skladem. Již zítra u Vás doma. Pro Vaše sexy chvilky připínací penis.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!