Luxusní boty jedině od Louboutina

Do pražských butiků a obchodů zavítaly kolekce obuvi od nově zvoleného krále lodiček Christiana Louboutina. Slyšíte toto jméno prvně? Právě pro vás je tento článek jako dělaný.

Christian Louboutin se se svým francouzským stylem, důvtipem, dravostí a vkusem určitě neztratí a jeho luxusní obuv poznáte na metr daleko. I když si za mistrovské dílo, které na vaší nožce budete chtít mít, trochu připlatíte, určitě to stojí za to – za kvalitu a originalitu se prostě platí.

Christian vyrůstal ve Francii se svou matkou a sestrami. I když se o nich občas zmiňuje jako o ošklivých ženách, byly hlavně ony jeho první inspirací. Podle něj má mít žena mnoho tváří, být svůdná a zároveň radostná a ukázat, že má v sobě kus showgirl, jak on sám tvrdí v rozhovoru pro net-a-porter. “Není to jen o módě” dodává Louboutin, “vyrábím boty pro ženy s různými charaktery a druhy chůze, takže bota může ve výsledku vypadat jinak – ať už je to silná, agresivní žena nebo křehká dívka, jde o to jak chce žena působit.” Tento výrobce obuvi ženám rozumí a to je pro kvalitní boty velmi důležité. Nejen, že navrhuje botu jako takovou, ale zajímá se i o celkový efekt ženské nohy a postavy.

Louboutin tvoří s jistou lehkostí a nadhledem a nebojí se experimentovat. Jeho poslední kolekce je inspirovaná ptáky a motýly, nechybí ale i dravost v podobě lodiček z hadí kůže nebo boty posázené hroty či krystaly.

Louboutin nezapomněl ani na pány – a to všech věkových kategorií. Pánové si mohou vybrat přes elegantní, společenské luxusní boty až k mokasínům a sportovní obuvi. Výběr je široký a fantazie nikdy nekončí.

Louboutin boty si můžete prohlédnout a objednat na internetu nebo koupit přímo v Praze v Simple Concept Store v Pařížské ulici.

Volné košilky s úzkými ramínky, nosí obvykle ženy. Ptáte se proč si kupovat předražené luxusní spodní prádlo, když lze podobný model koupit mnohem levněji? Kabelky jsou modní doplňky, které používají především ženy k uschovávání osobních předmětů.


Doporučujeme:


Holku na erotické chvíle najděš na ověřené online erotické seznamce flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Pro ženy vibrátor. Levně, skladem. Již zítra u Vás doma. Pro Vaše sexy chvilky připínací penis.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!